sobota, 2 lipca 2011

1,5 miesiaca

Półtora miesiąca nie było nas na blogu a całe życie serwisu jest na stronach i stety lub nie na Fejsbuku ;) Mimo wszystko blog jest i trzeba w nim tez podać info, które od teraz będzie ukazywać się minimum 2 razy w miesiącu – no ale być może znajdzie się chętny – ktoś z redaktorów kto będzie częściej aktualizował ten dział.
A w ciągu 1,5 miesiąca w kostnicy oczywiście przybyło wiele nowych recenzji, nowe konkursy – i ogólnie spory upload strony. Na rynku ukazały się też nasze patronaty KRÓL MIECZY, NA EMERYTURZE, PAMIĘĆ KRWI. i film DVD GREEN HORNET, miał pojawić się też Łowca czarownic zapowiadany na czerwiec jednak jego premiera została przełożona na wrzesień. Współpraca z wydawnictwami nabiera tępa i na pewno dzięki temu będziemy mieli dla wasz wiele atrakcji.
Na wspomnianym fejsie mamy coraz więcej lajków, przychodzących nie tylko w czasie konkursów. Obecnie na serwisie na ef mamy takie strony

KOSTNICA – fejsbukowa strona serwisu KOCTNICY
E-OPINIER – strona E-OPINIERA – obecnie trochę zaniedbanego
PAMIĘĆ KRWI – strona patronatu
ŁOWCA CZARWONIC – strona patronatu
KOMIKSY – i najnowsza strona o komiksach – gdyż w tej chwili skupiamy się tez na rozbudowie tego działu , w którym będziecie mogli poczytać o komiksach z różnych gatunków a zwłaszcza waszych ulubionych horrorach, thrillerach, kryminałach, fantasty i sf.
Na dzisiaj tyle a jeśli ktoś z redaktorów chce prowadzić tego bloga – wiecie jak się kontaktować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz