niedziela, 9 października 2011

Halloween 2011

Pamiętacie Michaela Myersa, który zabijał w noc halloweenową?! Dziś Wy macie okazję zaatakować. Oto ogłaszamy wielki konkurs halloweenowy. Zasady są proste Waszym zadaniem jest napisanie opowiadania grozy, którego akcja będzie dziać się w halloween. Nie podajemy ograniczeń co do bohaterów opowiadania. Postaciami mogą być duchy, wampiry lub zwykli śmiertelnicy. Piszcie co chcecie byleby było strasznie. Niech z grobów powstaną umarli, mordercy zaczną łowy, w ciemnych zaułkach czają się duchy i wampiry a czytającym ludziom z redakcji kapcie pospadają ze strachu. Do dzieła.Teksty max 3 strony przysyłajcie do 25 października na adres: kostnica1@kostnica.com.pl
Po tym terminie składające się z członków redakcji jury zbierze się i będzie czytać i czytać. Nie będzie spać ani jeść tylko czytać a wszystko po to by wyniki ogłosić już w halloween.

Nagrody zostaną przyznane za pierwsze 3 miejsca. Zwycięzca otrzyma zestaw 5 książek niespodzianek a II i III miejsce zostaną nagrodzone - no to też niech będzie niespodzianką - powiemy tyle, że bedą to książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz